Úvodní stránka » Myčky granulové » Granulová myčka GR 300 TR plus (s rekuperací)

Kromo Granulová myčka GR 300 TR plus (s rekuperací)

Základní informace:
Granulová myčka GR 300 plus
Dostupnost: skladem
Vzhledem k aktuální situaci s omezením dodávek díky COVID-19, je třeba dostupnost a ceny položek ověřit telefonicky
Cena bez DPH: 500 597 Kč
Cena s DPH:605 722 Kč
Doprava zdarma
Další informace:

Univerzální granulová myčka určena pro mytí běžného kuchyňského nádobí a inventáře, ale hlavní předností této myčky je schopnost hospodárně a zejména kvalitně umývat silně znečistěné nádobí (jako jsou plechy GN, plechy cukrářské, pekařské, pánve, velké pekáče, pečící formy, ale i ostatní nádobí potřebující důkladně umýt).

Granulová myčka kvalitně umyje zaschlé, zapečené a připálené zbytky pokrmů bez potřeby složitého ručního předmytí, které je zdlouhavé s potřebou většího počtu personálu, vysokou spotřebou vody, mycích prostředků, dochází k hromadění neumytého nádobí a mytí je fyzicky namáhavé v mokrém prostředí.

Patentovaný systém granulového mytí využívá standardního účinku tlaku vody a mycích prostředků s výrazným navýšením účinku mechanickým působením hygienicky nezávadných plastových granulí aktivně narušujících zaschlé a zapečené vrstvy a zbytky pokrmů.

Tím se proces mytí výrazně zkvalitní, urychlí (6+6 cyklů 4 až 15 min) a zhospodární.

Robustní celonerezové dvouplášťové a izolované provedení (minimální tepelné ztráty a hluková izolace).

Myčky jsou vybaveny intuitivním elektronickým řízením pro jednoduchou obsluhu a ovládání, mají přehledný displej zobrazující potřebná provozní hlášení a teploty.

Myčka nabízí 12 automatických mycích režimů (6 mycích cyklů s využitím granulí a 5 mycích cyklů bez použití granulí pro méně znečistěné nádobí).

Mycí proces se sestává z 5 fází (mytí s granulemi, mytí bez granulí jen vodou, pauza, horký oplach, odsátí páry).

Granulová myčka může být navíc vybavena systémem rekuperace energie TR (využití odpadní páry k ohřevu vody) s výraznou úsporou energie (hodinová úspora energie až 3 kWh v nejkratším cyklu) a dále trvale zlepšíte pracovní prostředí pro obsluhu (snížení nežádoucí vlhkosti využitím až 90% vycházející páry a teploty-výstupní teplota pouze 27°C).

Nadstandardní hodinový mycí výkon až 90 plechů/h GN1/1 (530x325 mm) nebo 30 plechů/h GN2/1 (650x530 mm), případně až 75 plechů cukrářských nebo pekařských EN 600x400 mm.

Velký nerez rotační mycí koš Ø 750 mm a zásuvná výška 650mm umožňuje vkládat i nadstandardně velké a vysoké nádobí, plechy, hrnce a další velmi znečistěný i menší kuchyňský inventář.

Pro optimální mytí silně znečistěného nádobí je třeba ideálního rozložení nádobí v koši k čemu slouží přídavné nerezové stojany, koše, držáky, které jsou součástí široké základní výbavy.

Robustní celonerezové, dvouplášťové izolované provedení včetně dveří zaručuje dokonalou tepelnou a hlukovou izolaci (minimální tepelné ztráty).

Zesílená lisovaná vana (nerez AISI 316) a zaoblené rohy ve všech místech mycího prostoru pro dokonalou hygienu, snadné čištění a rychlou údržbu.

Myčka je v základu vybavena dávkovači oplachového a mycího prostředku s přesným nastavením dávky.

Ohromující mycí výkon díky extrémně výkonnému mycímu čerpadlu (3,7kW) z kvalitní nerezové oceli (AISI 316), postranním nerezovým mycím ramenům vertikálně umístěným v rozích (maximální mycí efekt, minimální ztráty výkonu, snadno vyjímatelné pro údržbu).

Oplachová ramena umístěna bezpečně mezi mycími rameny s optimálním rozložením a sklonem trysek (zajištěno efektivní oplachování).

Speciální dvojitý filtrační systém s nerezovými sběrnými koši snadno vyjímatelnými pro každodenní údržbu a čistění, udržení kvality vody ve vaně a maximální ochranu mycích čerpadel.

Oplachový systém PLUS s výkonným přídavným oplachovacím čerpadlem, systémem THERMOSTOP a přerušovanou vanou (zajišťuje a garantuje konstantní teplotu vody 85°C a potřebný tlak vody po celou dobu oplachování).

Díky samočistícímu cyklu SELF-CLEANING je Vaše myčka vždy čistá a připravena umývat nové nádobí.

Myčka je dále vybavena celou řadou ochranných prvků (bezpečnostní spínač dveří, senzor hladiny a doplnění vody, bezpečnostní termostat bojleru), automatický systém hlášení a alarmů pomocí vlastní diagnostiky.

Intuitivní ovládací panel pro snadné nastavení zvolení mycích programů a zobrazení hodnot a hlášení na displeji (teploty ve vaně, v bojleru, aktuální stav a další provozní informace.

Vlastnosti 

Model

Granulová myčka GR 300 TR plus (s rekuperací)

Značka

Kromo

Příkon bojleru (kW)

9 (12)

Příkon vany (kW)

9

Provedení

dvouplášťové

Rozměr koše (mm)

750 x 240

Rozměry š×h×v (mm)

1095 x 910 x 1910/2020

Spodní mycí / oplachové rameno

ano/ano

Spotřeba vody na cyklus [l]

4,4

Systém Break Tank

ano

Systém Energy Saving

ano

Výkon košů [ks/h]

15/10/7/6/5/4

Ovládání

elektronické Soft Touch (LCD)

Oplachový systém PLUS / Thermostop

ano/ne

Oplachové čerpadlo

250 W (150 l/min)

Autodiagnostika / Smart Drain

ano/ano

Celkový příkon [kW]

12,9

Dávkovač mycího PD / oplachového PB prostředku

ano/ano

Dveřní mikrospínač / 6 mycích programů

ano/ano

Horní mycí / oplachové rameno

ano/ano

Mycí čerpadlo

3780 W (900 l/min)

Mycí cyklus [sec.]

4/6/8/10/12/15

Napájení

400 V/3N/50 Hz

Objem bojleru (l)

20

Objem vany (l)

103

Zásuvná výška [mm]

635

 
telefon: 602 692 692 email: info@levne-gastro.cz

Registrace pro odběr novinek emailem

Vytvořilo intencio s.r.o.