Úvodní stránka » Kráječe chleba » Kráječ chleba MHS BASIC

MHS Kráječ chleba MHS BASIC

Základní informace:
Profesionální kráječe chleba značky MHS
Dostupnost: skladem
Vzhledem k aktuální situaci s omezením dodávek díky COVID-19, je třeba dostupnost položek ověřit telefonicky
Cena bez DPH: 144 900 Kč
Cena s DPH:175 329 Kč
Obvyklá cena:200 000 Kč Ušetříte:24 671 Kč
Doprava zdarma
Další informace:

Potřebujete nakrájet chléb, veku či houskové knedlíky na tenké krajíce a plátky? S výkonným kráječem chleba a knedlíků BASIC od německé společnosti MHS Schneidetechnik to není problém. Do stroje je možné vložit zmíněné pečivo (i tmavé) či houskové knedlíky o maximální délce až 450 mm, šířce 340 mm a výšce až 140 mm. Pro snadné čištění stroje je nutné, aby knedlíky byly vychlazené.

Surovinám ke skluzu k nožům dopomáhá speciální přítlačka. Při objednání stroje je nutné si zvolit pevně danou rozteč, tedy jak silné budou vaše plátky. Volit můžete z 9 / 10 / 11 / 12 a 13 mm. Ostré ocelové nože s olejováním (chráněný patentovaný systém bez olejové pumpy) s pevně danou sílou řezu se dají do pohybu ihned, jakmile spustíte jedno ze dvou zelených tlačítek na plátkování (možno zvolit z dvou rychlostí posuvu dle druhu chleba pro zvlášť pečlivé krájení). Zanechává jen čisté řezy beze stop. Po rozkrájení se přístroj automaticky vypne.

Provedení a pohon

Vyprázdnění řezné komory je snadné a bezpečné. Doporučujeme vždy jednou za čas vyprázdnit zásuvku na drobky z nakrájeného pečiva, kvůli zachování životnosti stroje. Součástí kráječe je také STOP tlačítko, v případě nutnosti zastaví chod krájení. Stroj je vybaven bezpečnostním krytem a pojistkou. Všechny kryty jsou jednoduše demontovatelné pro snadné čištění a lehkou údržbu, včetně řezných rámů. Možno umýt v myčce.

Šikmá balící police usnadní práci při balení nakrájené suroviny. Pohon nožů je zajišťován napájením o 400 V s příkonem 0,5 kW. Kráječ chleba je vyroben z lakovaného kovu, dotykové plochy jsou z nerezové oceli. Zařízení je svojí konstrukcí určeno do obchodů.

Vlastnosti 

Model

Kráječ chleba MHS BASIC

Značka

MHS

Barva

šedá metalíza

Napětí (V)

400 (příplatkově 230 V)

Max. rozměr bochníku [cm]

45 x 34 x 14

Provedení

nerez / lak

Příkon (kW)

0,5

Rozměry š×h×v (mm)

592 x 736 x 1120

Bezpečnostní posouvání

ano

Tloušťka krajíců

9 / 10 / 11 / 12 a 13

Bezpečnostní kryt

ano (přední/zadní)

 
telefon: 602 692 692 email: info@levne-gastro.cz

Registrace pro odběr novinek emailem

Vytvořilo intencio s.r.o.