Úvodní stránka » Kráječe chleba » Kráječ chleba PREMIUM

MHS Kráječ chleba PREMIUM

Základní informace:
Profesionální kráječe chleba značky MHS
Dostupnost: skladem
Vzhledem k aktuální situaci s omezením dodávek díky COVID-19, je třeba dostupnost položek ověřit telefonicky
Cena bez DPH: 309 900 Kč
Cena s DPH:374 979 Kč
Obvyklá cena:340 000 Kč Ušetříte:-34 979 Kč
Doprava zdarma
Další informace:

Potřebujete nakrájet bochník chleba či například veku na tenké krajíce a plátky? S vysoce výkonným, hygienickým a tichým kráječem chleba MHS PREMIUM od německé firmy MHS Schneidetechnik to není problém. Do tohoto špičkového stroje je možné vložit zmíněné pečivo o maximální délce až 390 mm, šířce 320 mm a výšce 140–160 mm. Pečivo pod ochranným krytem k inovativnímu cirkulárnímu noži posouvá speciální unášeč. Zavřením úchytky bude pečivo fixované.

Průměr nože je 420 mm. Vyroben je z extrémně odolné čepeli (speciální vrstva a originální ošetření MHS). Sílu krajíce si můžete libovolně a snadno nastavit po 0,5 mm na displeji jednoduché membránové klávesnice od 4-24 mm. Možnost zvolení funkce dělení a půlení bochníků, dále funkce pro krájení určitého počtu řezů.

Hlučnost a provedení

Po nakrájení pečiva je před dalším krájením nutné nařezané plátky z přístroje odejmout. Vkládací a odebírací klapka prochází skrz přístroj. Při řezání je velice tichý. Speciální MHS čepel zabraňuje vzniku hluku již od počátku celého řezání. Vzhledem k bezolejovému řezání, zadní, bez nutnosti použití nástrojů odnímatelné stěně (jednoduchá údržba lopatek a řezné komory – stačí pouze otočit šroubovací klíč a komoru vymést) a pozici kotouče, se stroj snadno čistí.

Rozřeže téměř každý druh pečiva včetně teplého. Je dobře přístupný a velice bezpečný. Oplývá vysokým hygienickým standardem a je opatřen odsávacím zásobníkem s otvory na drobky. Doporučujeme vždy jednou za čas vyprázdnit zásuvku na drobky z nakrájeného pečiva, kvůli zachování životnosti stroje. Součástí kráječe je také STOP tlačítko, v případě nutnosti zastaví chod krájení. Elektrika a motor jsou hermeticky zapouzdřeny v řezné komoře.

Pohon

Pohon cirkulárního nože s frekvenčním měničem, který chrání mechanické součástky, je zajišťován napájením o 400 V a příkonem 1,2 kW. Kráječ chleba je opláštěn nerezovou ocelí. Ideální pro prodejny.

Vlastnosti 

Model

Kráječ chleba PREMIUM

Značka

MHS

Barva

nerez

Napětí (V)

400 (příplatkově 230 V)

Druh řezu

cirkulární

Funkce půlení chleba

ano

Krájecí výkon [řezů/min]

140

Krájení pouze do půlky

ano

Max. řezný výkon [plátků/min.]

140

Max. šířka bochníku [mm]

320

Průměr nože [mm]

420

Stavitelná tloušťka plátků

ano

Provedení

nerezové

Příkon (kW)

1,2

Rozměry š×h×v (mm)

840 x 702 x 1140

Bezpečnostní posouvání

ano

Max. krájená délka bochníku [mm]

390

Tloušťka krajíců

4-24

Max. výška bochníku [mm]

140 - 160

Bezpečnostní kryt

ano

Volba počtu plátků

ano

 
telefon: 602 692 692 email: info@levne-gastro.cz

Registrace pro odběr novinek emailem

Vytvořilo intencio s.r.o.