Úvodní stránka » Kráječe chleba » Kráječ chleba COMPACT

MHS Kráječ chleba COMPACT

Základní informace:
Profesionální kráječe chleba značky MHS
Dostupnost: skladem
Vzhledem k aktuální situaci s omezením dodávek díky COVID-19, je třeba dostupnost položek ověřit telefonicky
Cena bez DPH: 312 900 Kč
Cena s DPH:378 609 Kč
Obvyklá cena:390 000 Kč Ušetříte:11 391 Kč
Doprava zdarma
Další informace:

Potřebujete nakrájet bochník chleba či například veku na tenké krajíce a plátky? S vysoce výkonným, hygienickým a tichým kráječem chleba MHS PREMIUM od německé firmy MHS Schneidetechnik to není problém. Do tohoto špičkového stroje je možné vložit zmíněné pečivo o maximální délce až 380 mm, šířce 280 mm a výšce 160 mm. Pečivo pod ochranným krytem ke kompaktnímu cirkulárnímu noži posouvá speciální unášeč. Zavřením úchytky bude pečivo fixované.

Průměr nože je 260 mm. Vyroben je z extrémně odolné čepeli (speciální vrstva a originální ošetření MHS). Sílu krajíce si můžete libovolně a snadno nastavit po 0,5 mm displeji jednoduché membránové klávesnice od 4-24 mm. Možnost zvolení funkce dělení a půlení bochníků. Po nakrájení pečiva je před dalším krájením nutné nařezané plátky z přístroje odejmout. Vkládací a odebírací klapka prochází skrz přístroj. Při řezání je velice tichý.

Provedení a pohon

Speciální MHS čepel zabraňuje vzniku hluku již od počátku celého řezání. Vzhledem k bezolejovému řezání, zadní, bez nutnosti použití nástrojů, odnímatelné stěně (jednoduchá údržba lopatek a řezné komory – stačí pouze otočit šroubovací klíč a komoru vymést) a pozici kotouče, se stroj snadno čistí. Rozřeže téměř každý druh pečiva včetně teplého. Je dobře přístupný a velice bezpečný. Oplývá vysokým hygienickým standardem a je opatřen odsávacím zásobníkem s otvory na drobky.

Doporučujeme vždy jednou za čas vyprázdnit zásuvku na drobky z nakrájeného pečiva, kvůli zachování životnosti stroje. Součástí kráječe je také STOP tlačítko, v případě nutnosti zastaví chod krájení. Elektrika a motor jsou hermeticky zapouzdřeny v řezné komoře. Pohon cirkulárního nože s frekvenčním měničem, který chrání mechanické součástky, je zajišťován napájením o 400 V a příkonem 1,2 kW. Kráječ chleba je opláštěn nerezovou ocelí. Ideální pro prodejny.

Vlastnosti 

Model

Kráječ chleba COMPACT

Značka

MHS

Barva

šedý lak

Napětí (V)

400

Druh řezu

kompaktní

Funkce půlení chleba

ano

Krájecí výkon [řezů/min]

100

Krájení pouze do půlky

ano

Max. řezný výkon [plátků/min.]

100

Max. šířka bochníku [mm]

280

Průměr nože [mm]

260

Stavitelná tloušťka plátků

ano

Provedení

nerezové

Příkon (kW)

1,2

Rozměry š×h×v (mm)

597 x 725 x 1200

Bezpečnostní posouvání

ano

Max. krájená délka bochníku [mm]

380

Tloušťka krajíců

4-24

Max. výška bochníku [mm]

160

Bezpečnostní kryt

ano

Volba počtu plátků

ne

 
telefon: 602 692 692 email: info@levne-gastro.cz

Registrace pro odběr novinek emailem

Vytvořilo intencio s.r.o.